میز یونولیتی و ساخت میز فایبرگلاس

میز مجری

( سی ان سی یونولیت و برش یونولیت )ایرسا فوم کات در زمینه ساخت میز یونولیتی و میز فایبرگلاس (ساخت میز فایبرگلاس) تجربه های مختلفی دارد. از این میز های یونولیتی .میز های فایبرگلاس در مکان های مختلف استفاده می شود. که در این قسمت به بررسی میز یونولیتی و میز فایبرگلاس می پردازیم :

میز یونولیتی 

امروزه میز یونولیتی در اشکال مختلف مانند میز های استوانه ای یونولیتی ، میز های چهار گوش یونولیتی ، میزهای یونولیتی با ابعاد نامتقارن  به یکی از بهترین گزینه های قابل استفاده در برگزاری جشن ها و مهمانی ها تبدیل شده است. تنوع در طرح, رنگ و سایز میزها می تواند در طراحی موقعیت های مورد نظر شما در مراسم و جشن ها و سازگاری با بقیه المان های استفاده شده کمک زیادی نماید. همچنین وزن این محصولات ویژگی مهم دیگری است که به شما این امکان را می دهد که به راحتی نسبت به جابجایی و استفاده از آنها در طرح های مختلف اقدام نمایید.

میزهای یونولیتی انتخابی خوب برای جشن ها ، مهمانی ها ، منزل ، محل کار و سالن های عقد و ازدواج آتلیه های عکاسی و سایر مکان ها برای برگزاری مراسم ها می باشد.
شرکت ایرسا فوم کات در زمینه ساخت میزهای یونولیتی تجربه های مختلفی دارد. به عنوان مثال میتوان از میز مجری برنامه دوربین خبری شبکه امید یاد کرد . که ابتدا میز یونولیتی از طریق برش یونولیت انجام شده است. سپس سطح آن به وسیله ی فایبرگلاس مستحکم شده است.

از دیگر نمونه کار های میز یونولیتی شرکت ایرسا فوم کات میز یونولتی love برای دفتر ازدواج میباشد. مدل این میز یونولیتی توسط برش یونولیت ساخته شده و در مرحله ی بعد از یک کوتینگ پاششی برای استحکتم این میز استفاده شده است.

از دیگر نمونه کار های ایرسا فوم کات میز یونولیتی مخصوص آزمایشگاه است .مدل این میز یونولیتی توسط برش یونولیت ساخته شده.(برش یونولیت فشرده)میز یونولیتیمیز یونولیتی مجری

برش یونولیت(میز یونولیتی)

 

میز فایبرگلاس ( ساخت میز فایبرگلاس ) :

فرم کلی این میز ها ابتدا از طریق برش یونولیتی ساخته میشود (برش یونولیت) .به طور کلی ابتدا میز یونولیتی آن ساخته میشود . اگر پیچیدگی خاصی این میز های یونولیتی داشته باشد فرم آن از طریق سی ان سی یونولیت ساخته می شود. در مرحله ی بعد برای استحکام بیشر از الیاف فایبرگلاس استفاده می شود. طبق حساسیت پروژه نسبت به محیط اطراف از لایه های بیشتر استفاده میشود.میز فایبرگلاس مجری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *