parallax background
 

چیکار میتونیم برای شما انجام دهیم؟


طراحی و ساخت انواع مدل های حجیم فومی و ماکت سازی

 

ساخت

ایرسا فوم کات با استفاده از نیرو های متخصص و مهندسین کارآمد و دستگاه های فرز سی ان سی 4 محوره و هات وایر 5 محوره توانایی خدمات سی ان سی یونولیت و ساخت پیچیده ترین قطعات مهندسی در هر سایز و ابعادی را دارد.

 

طراحی

اگر شما هر ایده ای روی کاغذ و یا در ذهنتان دارید، ما آن ها را از طریق مهندسین شرکت بر روی نرم افزار پیاده سازی کرده ، و به کمک مشاوران فنی آن ها را قابل ساخت میکنیم. فقط کافیست کاربری محصول و یا المان خود را برای ما بازگو کنید تا طراحان ما در کمترین زمان برای شما مکانیزمی کارآمد طراحی کنند. از بیان ایده های شما تا ساخت قطعه نهایی زمان زیادی طول نخواهد کشید. پروژه خود را با خیالی آسوده به دست طراحان ما بسپارید. ایرسا فوم کات جزو برترین شرکت ها در زمینه ی خدمات سی ان سی یونولیت میباشد.

 

بهترین کیفیت

اکنون پس از ۱۰ سال تلاش مستمر، به پشتوانه شما مشتریان عزیز و استفاده از روش های روز دنیا و با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته مانند: فرز سی ان سی ۴ محوره و هات وایر ۵ محوره توانایی ساخت قطعات پیچیده مهندسی و حتی قطعات بسیار حجیم را داریم و با بهره گیری از نیرو های متخصص در زمینه ماکت سازی و مدل سازی و کامپوزیت کیفیت کار و سطح ایرسا فوم کات مثال زدنی است.

ایرسا فوم کات

ایرسا فوم کات

خدمات فایبرگلاس
مدل سازی با فوم
ماکت سازی با فوم
مدل فومی
ماکت تبلیغاتی با فوم
خدمات یونولیت
خدمات برش یونولیت
خدمات cnc یونولیت
مدل یونولیتی
مدل فایبرگلاس
ماکت فایبرگلاس